FAQ - nejčastější otázky

Naše veterinární diety jsou velmi speciálními recepturami pro řešení specifických zdravotních problémů vašich mazlíčků. Abyste jim mohli co nejvíce porozumět, přinášíme nejčastější otázky a odpovědi na ně.Nenašli jste odpověď na vaši otázku?

   Rádi vám na ni odpovíme.


 

Je toto krmivo dostupné i v konzervované verzi?

V současné době je řada Diamond CARE dostupná pouze ve formě suchých granulí.

Zpět na otázky


Může jíst toto speciální krmivo i štěně nebo kojící fena?

Receptury Diamond CARE jsou navrženy jako kompletní a vyvážená krmiva pro dospělé psy. Neposkytují kompletní výživu štěňatům nebo kojícím fenám. Nechte si poradit od vašeho veterináře, který vám doporučí vhodné krmivo pro štěně nebo kojící fenu.

Jak dlouho může mazlíček toho krmivo jíst?

Receptury Diamond CARE jsou výživově vyvážené a mazlíčci je mohou přijímat dlouhodobě. 

Zpět na otázky


Odkud pochází maso v recepturách a jaká je jeho jakost?

Bílkoviny v recepturách Diamond CARE pocházejí z různých zdrojů v závislosti na druhu masa. Všechno maso má nejvyšší kvalitu a pokaždé je pečlivě zpracováno dle přesných specifik každé receptury. Pro více informací se můžete podívat na stránku s popisem jednotlivých ingrediencí. Pokud se chcete dozvědět více o filozofii bílkovin, můžete si přečíst článek na našem blogu.

Zpět na otázky


Musím na tato krmiva přecházet postupně?

V nejlepším případě přechod mezi krmivy zkonzultujte s veterinářem. Pro více informací, jak přejít na nové krmivo, si můžete přečíst článek na našem blogu věnovaný této problematice.

Zpět na otázky


Čím jsou receptury jiné, než běžná krmiva?

Receptury Diamond CARE jsou speciálně navrženy tak, aby naplňovaly potřeby mazlíčků se specifickými zdravotními neduhy. Krmivo Diamond CARE Sensitive Skin je například receptura s omezeným počtem ingrediencí vyrobená ve snaze minimalizovat alergické reakce organizmu na krmivo.

Zpět na otázky


Jsou tyto receptury bezobilné?

Receptury Diamond CARE Sensitive Skin, Sensitive Stomach a Weight Management jsou bezobilné. Receptura Diamond CARE Renal Formula obsahuje vysoce kvalitní hnědou rýži, která sice není považována za obilovinu, ale v anglické terminologii se považuje za „zrno“, a krmivo tudíž není doslova „grain-free“. Více se můžete dočíst v bezobilném článku na našem blogu.

Zpět na otázky


Obsahují tato krmiva antibiotika?

Receptury Diamond CARE neobsahují antibiotika.

Zpět na otázky


Obsahují krmiva nějaké léčivé látky?

Do receptur Diamond CARE nejsou přidávány žádné léčivé látky. Každá receptura je výživově vyvážená tak, aby pomohla mazlíčkovi se specifickými potřebami.

Zpět na otázky


Musí mému psovi být diagnostikována jedna z poruch veterinářem, abych ho mohl začít krmit těmito recepturami?

Všechny receptury Diamond CARE jsou v Česku běžně a volně dostupné, stejně jako ostatní krmiva značky Diamond Pet Foods. Zkonzultovat změnu krmiva s veterinářem doporučujeme nicméně pro jistotu vždycky. 

Zpět na otázky


Kam dál?

Kdyby vás zajímalo více informací o výživě mazlíčků, začtěte se do našeho blogu!


Udělejte svému mazlíčkovi radost!

Nakupte v e-shopu
Hájek Pet Food
Seznamte se s naší firmou.
Řada Diamond CARE
Zjistěte více o speciální řadě CARE.
Jak se starat o mazlíčka?
Porozumějte zdraví vaše přítele ještě lépe.
Jste velkoobchodník?
Podívejte se do našeho B2B e-shopu.