Výživa, která má poslání

Řada krmiv Diamond CARE byla navržena s jedním jediným cílem: vyvinout unikátní zdravotní receptury za rozumnou cenu. Je jich pět a byly vytvořeny ve spolupráci s veterináři. Zaměřují se na konkrétní zdravotní problémy. Poskytují ale také kompletní výživu, takže je mazlíček může jíst i dlouhodobě – tak dlouho, jak jen bude chtít.

Kvalita ingrediencí

Tým veterinářů a odborníků na výživu navrhl Diamond CARE tak, aby byl založen na vědeckých poznatcích a pečlivém přístupu ke specifickým potřebám mazlíčků. Z toho důvodu je kvalita a poctivost ingrediencí Diamond CARE pro účel a poslání jednotlivých receptur zásadní. 

Ikona citace
“Byly vybrány jen řádně výživné přísady té nejvyšší kvality od omezeného počtu pečlivě vybraných a prověřených dodavatelů.”

S nimi si tým Diamond Pet Foods vytvořil za dobu své existence dlouhodobý, pevný vztah. Namísto neustálého poptávání nových, např. levnějších, dodavatelů razí Diamond Pet Foods tento přístup založený na důvěře a jistotě. To také vede partnery, aby sami investovali do kontroly kvality, školení o bezpečnosti krmiv a do vybavení pro laboratorní testování. Jen tak mohou splňovat přísné standardy spolupráce. 

  • Bílkoviny z opravdového masa včetně lososa, jehněčí moučky, kuřete a vaječného proteinu.
  • Řada živinami nabité zeleniny, jako je mrkev, batáty, brambory nebo špenát.
  • Ovocné ingredience plné antioxidantů, jako jsou rajčata, borůvky a pomeranče.
  • Esenciální mastné kyseliny a oleje v ideálních poměrech.
  • Patentované garantované směsi probiotik dle přísných standardů kvality a bezpečnosti pro podporu zdravého zažívání a imunitního systému.

Standardy bezpečnosti

Víme, že pokud krmíte vašeho mazlíčka krmivy Diamond CARE, děláte to proto, že máte svého mazla rádi a jeho výživu berete opravdu vážně. Zvláště pokud potřebuje speciální jídelníček.

Ikona citace
“Pro Diamond Pet Foods není nic důležitějšího než bezpečnost ingrediencí a výsledných produktů.”

Výrobní procesy jsou založeny na přísných a vědecky pokročilých protokolech pro bezpečnost jídla. Základní suroviny jsou neustále monitorovány a testovány, stejně jako výrobní prostředí, procesy a finální produkty. Výroba a bezpečnost jsou zdokonalovány na základě nejnovějších vědeckých a technologických pokroků. Vznikl tak komplexní systém bezpečnosti krmiv, který řídí výrobní a kontrolní procesy a zajišťuje kvalitu finálních produktů. Toto je stručný přehled tohoto systému:

Testování na místě. Testuje se a monitoruje každý aspekt výrobního procesu: preprodukční, produkční a postprodukční.

Kontrola mykotoxinů. Mykotoxiny jsou toxické látky produkované houbami, které se občas objevují v zrnech. Proto žádná zrna nemohou jen tak přijet do Diamond Pet Foods, aniž by byla důkladně prověřena a analyzována. Před distribucí jsou navíc všechny hotové produkty kontrolovány znovu.

Mikrobiální testování. Provádí se přes 1 300 mikrobiálních testů každý týden. Všechny ingredience musí mít certifikát analýzy s negativním výsledkem na salmonelu, než jsou přijaty do závodu Diamond Pet Foods.

Čištění vody. Čisticí proces reverzní osmózy zajišťuje, že voda používaná při výrobě krmiv neobsahuje žádní mikroorganizmy a jiná možná znečištění.

Kontrola kvality vzduchu. Celý závod je rozdělen na jednotlivé zóny, aby byly bezpečně odděleny vstupná suroviny od hotových produktů. Navíc je vybaven manipulačními jednotkami s filtry HEPA®, které jsou ošetřeny ozonem.

Výstupní testovací program. Žádný produkt není vypuštěn do distribuce, aniž by byl v souladu s přísnými standardy výstupního testovacího programu, při kterém jsou testy prováděny certifikovanou nezávislou laboratoří.

Kam dál?

Kdyby vás zajímalo více informací o výživě mazlíčků, začtěte se do našeho blogu!


Udělejte svému mazlíčkovi radost!

Nakupte v e-shopu
Hájek Pet Food
Seznamte se s naší firmou.
Řada Diamond CARE
Zjistěte více o speciální řadě CARE.
Jak se starat o mazlíčka?
Porozumějte zdraví vaše přítele ještě lépe.
Jste velkoobchodník?
Podívejte se do našeho B2B e-shopu.