Přednosti receptur Diamond CARE

Omezené ingredience

Úzký výběr vysoce kvalitních ingrediencí představuje alternativní možnost krmení, která v recepturách Sensitive Skin, Sensitive Stomach a Renal stále poskytuje zcela kompletní výživu pro dospělé psy.

Snadno stravitelné bílkoviny

Bílkoviny v těchto recepturách byly pečlivě vybírány. Mají tu nejvyšší kvalitu a jsou vysoce stravitelné. Je to například vaječný protein, bramborová bílkovina nebo jehněčí a kuřecí moučka. V receptuře Sensitive Skin pro psy je jediným zdrojem bílkoviny hydrolyzovaný losos.

Bezobilné

Jako alternativa za zrna jsou zde využity jiné zdroje kvalitních uhlohydrátů, jako jsou brambory nebo hrách.

Antioxidanty

Garantovaný obsah zinku, selenu a vitaminu E pomáhá podporovat imunitní systém.

Směs omega mastných kyselin

Omega-6 a omega-3 mastné kyseliny, které pocházejí například ze slunečnicového oleje, kuřecího tuku, vajec nebo lněného semínka podporují zdravou kůži a kožich. Omega-3 mastné kyseliny v recepturách pocházejí z mořských zdrojů.

Garantované probiotické kmeny

Pro podporu trávení a zdravého imunitního systému poskytuje každá porce Diamond CARE pro psy garantované množství živých kultur probiotik K9 Strain® Probiotics. Kočičí krmivo je zase doplněno probiotiky Viables® Probiotics. Tyto prospěšné bakterie jsou vyvíjeny speciálně pro psy a kočky a zpracovány tím nejčistším způsobem za přísných podmínek dle lidských standardů. O pre- a pro-biotikách se můžete víc informací dočíst v jednom ze článků na našem blogu.

Vlákninová směs

Optimální směs jak rozpustné, tak nerozpustné vlákniny v každé receptuře pomáhá podporova zdravé trávení. Nerozpustná vláknina v recepturách pro mazlíčky s nadváhou dopomáhá k pocitu sytosti. V ostatních recepturách podporuje trávení vláknina ve formě rajčatového mláta, psyliového semene nebo sušeného kořene čekanky.

L-karnitin

Ten je přidáván do receptur pro kontrolu nadváhy a pomáhá tělu efektivněji metabolizovat tuk.

Glukosamin a chondroitin

Tyto živiny jsou přidávány do receptur pro kontrolu nadváhy a pomáhají tělu vyživovat klouby.

Superpotraviny

Kapusta, chia semínko, dýně, borůvky, quinoa a další superpotraviny v recepturách Weight Management jsou obzvláště bohaté na živiny a pomáhají vašemu mazlíčkovi poskytnout komplexnější výživu.

Hnědá rýže

Lehce stravitelná hnědá rýže je jediným zdrojem zrn v receptuře Renal Formula for Adult Dogs. Receptura je jinak grain-free.

Ideální obsah sodíku

Receptura Renal Formula pro dospělé psy má garantovaný obsah sodíku nižší než 0,25 %.

 


Kam dál?

Kdyby vás zajímalo více informací o výživě mazlíčků, začtěte se do našeho blogu!


Udělejte svému mazlíčkovi radost!

Nakupte v e-shopu
Hájek Pet Food
Seznamte se s naší firmou.
Řada Diamond CARE
Zjistěte více o speciální řadě CARE.
Jak se starat o mazlíčka?
Porozumějte zdraví vaše přítele ještě lépe.
Jste velkoobchodník?
Podívejte se do našeho B2B e-shopu.